Ebh-haus.cz

Telefon: +420 777 221 122    E-mail: info@ebh-haus.cz

Kontakt

logo

kontaktUvod

Tým EBH domu

Kontakt

Hradec Králové

Zastoupení pro Českou republiku:

Londex spol. s r.o.
ALDIS, Eliščino nábřeží 375
500 02 Hradec Králové 2

info@ebh-haus.cz
Telefon:  +420 777 221 122

Kontakt

Central telefonní číslo: (03375) 90 24 82

Vedení a sekretariát

Christian Dorst

Managing Partner

E-mail: c.dorst@ebh-haus.de

Dagmar Friedrich

sekretariát

E-mail: d.friedrich@ebh-haus.de

Stavební řízení

Winfried Falkenhagen

Stavební řízení, projekt plánování

E-mail: w.falkenhagen@ebh-haus.de

Jörg Stimming

Stavba oblasti řízení deska & Townhouses

E-mail: j.stimming@ebh-haus.de

Lutz Schulze

Stavební řízení, projekt Oblasti Tiles & Truhlářství

E-mail: l.schulze@ebh-haus.de

Thomas Menzel

Stavební řízení, projekt Elektrická instalace area

E-mail: t.menzel@ebh-haus.de

Marko Böttinger

Topení správa Stavebnictví, větrání a kanalizace

E-mail: m.boettinger@ebh-haus.de

Mapa stránek

Zde máte přehled o všech stránkách.

Zobrazit mapu stránek

Hradec Králové

Zastoupení pro Českou republiku:

Londex  spol. s r.o.
ALDIS, Eliščino nábřeží 375
500 02 Hradec Králové 2

info@ebh-haus.cz
Telefon: +420 777 221 122

Ostrava

EBH Haus s.r.o.
Lešetínská 27
71900 Ostrava-Kunčice

info@ebh-haus.cz
Telefon: +420 739 062 200
IČ: 25372424
DIČ: CZ25372424

Všechna práva vyhrazena EBH Haus s.r.o.

Právní / Ochrana soukromí