Ebh-haus.cz

Telefon: +420 777 221 122    E-mail: info@ebh-haus.cz

Kontakt

logo

kontaktUvod

Principy EBH Haus

Kontakt

Hradec Králové

Zastoupení pro Českou republiku:

Londex spol. s r.o.
ALDIS, Eliščino nábřeží 375
500 02 Hradec Králové 2

info@ebh-haus.cz
Telefon:  +420 777 221 122

EBH = Energeticky úsporný, vysoce kvalitní a cenově dostupný

Zaměřujeme se na vysokou kvalitu

Naše strategie výroby dobře izolovaných domů a všech komponentů včetně zateplené základové desky(od roku 1999),je základem úspěšného působení na trhu od roku 1992. Používáme pouze kvalitní a certifikované materiály a výrobky. Naše výroba podléhá certifikaci dle.....  Quality Association eV německé prefabrikované....V  Kvalita naší výroby je z tohoto důvodu sledována společností HFB Engineering GmbH, která provádí stavební dohled a testování pro specifické skupiny stavebních výrobků. Tato náročná norma kromě technických požadavků zahrnuje plnou transparentnost služeb a cen. Na našich stránkách jsou uvedeny proto materiály a výrobky, které při výstavbě používáme a jaké služby při dodávce domu zajišťujeme.

Vysoký standard kvality našich domů nám umožňuje poskytnout záruku 30 let na základní statickou konstrukci. Klíčovým faktorem je zde nekompromisní kvalita návrhu koncepce EBH domu bez tepelných mostů včetně zateplené základové desky II. generace.

EBH = Energeticky úsporné - Vaše přání jsou našim krédem

EBH Standard :  Nízkoenergetická stavba

   Tepelná obálka našich domů již v základním technickém vybavení splňuje nízkoenergetický standard domu v energetickém štítku třídy "B".V případě použití nejmodernějších způsobů vytápění a rekuperace vzduchu, mohou naše domy vyhovět energetické třídě "A". Obvodové konstrukce a základová deska, které tvoří tepelnou obálku domu, jsou ve standardu navrženy tak, že již dnes vyhovují nově připravovaným německým normám.

Normy EBH pro vytápění, ohřev vody a ventilační systémy

Pro vytápění, ohřev vody a větrání každého našeho domu nabízíme 5 různých variant řešení. Již v základním provedení je dům vybaven vysoce účinným plynovým kondenzačním kotlem. Další možnosti úspory energií spočívají v použití tepelného čerpadla spolu s použitím řízené ventilace s rekuperací vzduchu. Použitím těchto technologií se dále snižuje potřeba energií pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody.

Energetická účinnost v závislosti na použité tepelné technice

Porovnání výsledků použitých kombinací typu vytápění, ohřevu TUV a řízené rekuperace vztaženo k německým normám "KfW" :EBH-Haus-Energiekonzepttabelle

EBH = Cenově dostupné - transparentnost od A do Z

Cena a výbava

     V podrobném popisu u každého domu najdete standardní výbavu, která je součástí základní ceny.Další  možnosti dovybavení domu dle individuálního přání zákazníka jsou účtovány za příplatek.

   Ceny příplatkových výbav se průběžne aktualizují a budou vyčísleny v cenové nabídce.

Záruční povinnosti

Samozřejmostí u našich staveb je kromě užitné hodnoty za optimální cenu, také nadstandardní záruka na statickou část stavby.

Vysoký standard při navrhování a výstavbě domu nám umožňuje poskytnout zákazníkům záruku 30 let na základní statickou konstrukci.

Zaručujeme pevně stanovenou cenu, která platí 10měsíců od vypracování cenové nabídky. To Vám poskytuje dostatek času na vyřízení veškerých formalit spojených s výstavbou domu tak, aby do této doby mohla být sepsána smlouva o dílo.

Chcete ukázat Váš nový dům ?  Individuální vizualizace

Většina lidí nemusí mít zcela jasnou představu o tom, jak by jejich nový dům mohl vypadat při použití různých variant fasády, dřevěných fasádních obkladů a různých architektonických prvků dotvářejících individualitu stavby. Z tohoto důvodu jako pomoc zákazníkům nabízíme osobní konzultaci, při které navrhneme optimální řešení a následně vytvoříme vizualizaci v našem projekčním středisku.

 Zadání individuálního projektu dnes představuje vysoké náklady spojené s architektonickým návrhem a prováděcí dokuentací stavby. Projekty typových domů jsou zpracovány na základě dlouholetých zkušeností  s ohledem na potřeby a zvyky zákazníků. Individuální úprava každého projektu je u firmy EBH-Haus samozřejmostí.Volbou typového domu ušetříte značnou část Vašeho rozpočtu.

EBH = Vysoká kvalita 

Záruka kvality

EBH montované domy mají velmi vysokou životnost. Ta je způsobena dvěma faktory, které jsou základem úspěchu společnosti EBH-Haus :

  1. Na realizaci našich projektů spolupracujeme pouze s osvědčenými a prověřenými dodavateli a používáme certifikované a vysoce kvalitní polotovary a výrobky.
  2. Výstavba probíhá pod dohledem vysoce kvalifikovaných a zkušených techniků s použitím detailních dokumentací a kontrolních mechanismů.Všichni pracovníci podílející se na produkci našich domů jsou pravidelně proškolováni a jejich vysoká kvalifikace je zárukou kvalitně provedené práce. Dalším důležitým faktorem je skutečnost, že všechny základní stavební komponenty domu jsou navrženy a vyrobeny společností EBH-Haus. Firma EBH-Haus tudíž není závislá na subdodávkách od jiných partnerů, což přispívá k důvěryhodnosti společnosti.

Mapa stránek

Zde máte přehled o všech stránkách.

Zobrazit mapu stránek

Hradec Králové

Zastoupení pro Českou republiku:

Londex  spol. s r.o.
ALDIS, Eliščino nábřeží 375
500 02 Hradec Králové 2

info@ebh-haus.cz
Telefon: +420 777 221 122

Ostrava

EBH Haus s.r.o.
Lešetínská 27
71900 Ostrava-Kunčice

info@ebh-haus.cz
Telefon: +420 602 978 000
IČ: 25372424
DIČ: CZ25372424

Všechna práva vyhrazena EBH Haus s.r.o.

Právní / Ochrana soukromí
Cookies zásady