Ebh-haus.cz

Telefon: +420 777 221 122    E-mail: info@ebh-haus.cz

Kontakt

logo

kontaktUvod

EBH GmbH: Prezentace společnosti

Kontakt

Hradec Králové

Zastoupení pro Českou republiku:

Londex spol. s r.o.
ALDIS, Eliščino nábřeží 375
500 02 Hradec Králové 2

info@ebh-haus.cz
Telefon:  +420 777 221 122

Klasický dům, bungalov nebo městský dům: Stavíme svoji Panelový dům - individuální dům bez kompromisů!

Vítejte na EBH Haus® - Váš partner pro panelového domu s vysokým standardem komfortu s nízkou spotřebou energie!

Dovolte mi, abych vám jako budoucí majitele některé informace o stavbě domu, u domů, v našem pojetí a naší společnosti:

Technický vývoj

Od roku 1994 staví naše společnost založena v roce 1992, domech. Během let naší existence máme spoustu energie na podělit se sídlem v roce 1997 "sestra" - s cílem zlepšit stavební systém pro montované domy neustále přizpůsobuje sérii na potřeby stavitelů a budování domu se - společnost v České republice, na EBH-Haus® Finanční výdaje za energii panelových domů nižších.

Dnes víme, že našich domovů, a to jak bungalov i klasiky, a tak, že náš koncept pro způsobilé KfW panelového domu, mají extrémně izolované a odolná konstrukce!

Od roku 1999 jsme se stavět EBH-domy s tepelných mostů Tepelná základových desek nebo tepelnými sklepů. To snižuje spotřebu energie panelových domů výrazně. To platí i pro bungalovu.

Od roku 2000 jsme se vybudovat vnější stěny našich domů ve výchozím nastavení s úrovni zařízení na vnitřní straně. Tedy, při stavbě domu na zařízení zůstávají snadno přístupné ve vašem panelového domu. EBH-house konstrukce v souladu s přísnými požadavky na izolaci se KfW Účinnost domu 40 (EnEV 2014), což má za následek další úsporu energie hotového domu.

Spolu s komponenty technologie našich panelových domů, nabízíme každý panelový dům jako způsobilé KfW účinnost Houses 70. To platí pro všechny domy, které stavíme - z bungalovu do města Villa!

Výhody pro "EBH-klient" ...

Naši klienti hlásí úplné uznání znovu jejich nízké náklady na vytápění pro váš panelového domu s nejlepší komfort bydlení. Myslím si, že vám dává důvěru ve vašem rozhodování při stavbě domu v době rostoucích cen energií prokázané nízkou spotřebou panelových domů EBH domu. Naše společnost získala rozsáhlé zkušenosti v oblasti alternativních topení a ohřev vody systémy pro panelové domy. Jsme schopni Vám předložit - šité na míru vaší budovy - domy s efektivní řešení, které mají být doporučeno, který vám umožní současně dosáhnout nízké provozní náklady pro vaši panelového domu.

Jsem si jist, najdete v 6 EBH Haus® - série s 60 různých velikostech a mnoha zajímavých detailů vašeho domova, bez ohledu na to, zda bungalovu nebo více podlaží budovy. Samozřejmě, při stavbě domu, každé místo vyžaduje úpravu v rámci statických požadavků a možností. To platí i pro panelového domu. Nabízíme toto speciální služba levná, což umožňuje nákladově efektivní design své vlastní dům.

Jako stavitel máte v nás spravedlivé partnera pro výstavbu. Úplná transparentnost nákladů při plánování a realizaci vašeho panelového domu je samozřejmostí.

Náklady místo toho ukázat domovy

EBH GmbH nemá žádný model domovy, protože jsme toho názoru, že výstavba těchto modelových domů odráží pouze technický stav vývoje v době svého vzniku. Vzhledem k tomu, že požadavky, ale neustále pokračuje na panelového domu, zastupujeme v rámci našich panelových domů názor, že dům model bude rychle předjet tohoto vývoje. Ukážeme našim zákazníkům na druhé straně domovů, které jsou ve výstavbě nebo jejichž výstavba byla právě dokončena. Protože tato skutečnost nemůže dovolit dům model. Model dům také obvykle neučí správný "pocit prostoru", protože to opravdu většinou také velmi závisí na rozhodnutí klienta pro bungalov, vile či městském domě klasické podobě. Náklady na modelových domů bude přiděleno do nízkoenergetického rodinného domu zákazníků. Tyto přirážky by nám mělo platit žádného klienta, protože kde není výstava dům postaven, zákazníci jsou ušetřeni pro výstavné domy v jejich panelová těchto nákladů. Stavíme modelový dům, ale investovat své peníze a energii ve vaší domácnosti.

V tomto smyslu, těšíme se na dobré a plodné spolupráce! Spolehněte se na našich mnoha let rozsáhlými zkušenostmi. Kvůli výstavbě našich panelových domů je naše vášeň. Ať už se jedná o klasický dům, bungalov nebo moderní město vila váš sen domov, vítáme velmi nové majitele.

Váš Christian Dorst (Managing Director)

Jménem EBH Haus® - týmy.

Mapa stránek

Zde máte přehled o všech stránkách.

Zobrazit mapu stránek

Hradec Králové

Zastoupení pro Českou republiku:

Londex  spol. s r.o.
ALDIS, Eliščino nábřeží 375
500 02 Hradec Králové 2

info@ebh-haus.cz
Telefon: +420 777 221 122

Ostrava

EBH Haus s.r.o.
Lešetínská 27
71900 Ostrava-Kunčice

info@ebh-haus.cz
Telefon: +420 602 978 000
IČ: 25372424
DIČ: CZ25372424

Všechna práva vyhrazena EBH Haus s.r.o.

Právní / Ochrana soukromí
Cookies zásady